| Product breedte | 90 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 282 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 325 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| EAN | 4054703517569 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco badcape |
| Kleur | Stone green |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 90x90 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Panterprint |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |