| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 194 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 246 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| EAN | 8720847023551 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Badcape |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaalbeschrijving | Biologisch katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 75x75 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |