| Verpakking breedte | 194 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 359 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 8719788634605 |
|---|
| Kleur | Indian Tan |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Wasvoorschrift | Niet bleken, Niet trommeldrogen, Max. 110 °C strijken, Speciale reiniging |
|---|