| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 269 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
| EAN | 8717329381827 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Badcape 75x75cm Stripe Terry Wild Rose GOTS |
| Kleur | multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaalbeschrijving | 100% Katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 75x75 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |