Zacht, zachter, fleece... Deze Meyco Baby Badcape Fleece Cheetah is het toppunt van zacht. Wikkel je kindje lekker in deze badcape met capuchon na het badje, de douche of het zwembad.
De badcape heeft een mooie kleur en de binnenzijde is voorzien van hippe cheetah stippen. Hierin mag je kindje gezien worden! Kies uit verschillende mooie kleuren en mix & match de badcape met de complete Meyco Baby collectie. De badcape is voorzien van een gat, waardoor je het ook kunt gebruiken in de autostoel.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je de badcape langer mooi
| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 203 mm |
| Verpakking hoogte | 79 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 4054703388404 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco fleece badcape |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Materiaalbeschrijving | 100% fleece |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 80x80 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Gestipt |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |