Zelfs na het badderen komt jouw kindje hip voor de dag met deze Meyco Baby Badcape Cheetah. De badcape voelt super zacht en lekker warm aan, doordat de stof bestaat uit 2 lagen van zacht 100% katoen. Je slaat de doek aan twee kanten om het lijfje en de capuchon doe je om het hoofdje, zodat je kindje warm ingepakt is.
De doek is multifunctioneel: heerlijk voor thuis op de bank óf voor onderweg. De doek bevat namelijk een gleuf, waardoor de auto- of kinderwagengordel er doorheen kan. Ideaal voor na het zwemmen of een bezoekje aan opa en oma! Kies uit verschillende mooie kleuren en mix & match de badcape met de complete Meyco Baby collectie.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je de badcape langer mooi
| Product breedte | 90 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 261 mm |
| Verpakking hoogte | 31 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| EAN | 4054703517484 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco fleece badcape |
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaalbeschrijving | 100% fleece |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 80x80 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Gestipt |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |