| Verpakking breedte | 26.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 28.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| EAN | 8717329381162 |
|---|
| Kledingopties | Geen opties |
|---|
| Kleur | Harvest Natural |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Maat kinderen | 2-3 jaar |
|---|---|
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Materiaalbeschrijving | 100% Katoen |
|---|
| Materiaal 1 | Katoen |
|---|---|
| Materiaal 2 | Katoen |
| Materiaal 3 | Katoen |
| Percentage materiaal 1 | 80 % |
| Percentage materiaal 2 | 20 % |
| Percentage materiaal 3 | 100 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Lijn | Niet van toepassing |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Model | Valt normaal |
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |