Fijne badstof badcape van Jollein. De badcape is 75x75 cm en verkrijgbaar in zes trendy kleuren. Wit, roze, caramel, nougat, grijs en groen. De badcape is gemaakt van 100% katoen.
| Verpakking breedte | 300 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 9505135799245 |
|---|
| Kledingopties | Geen opties |
|---|
| Kleur | Caramel |
|---|
| Materiaalbeschrijving | 100% Katoen |
|---|
| Materiaal 3 | Katoen |
|---|---|
| Percentage materiaal 3 | 100 % |
| Lijn | Niet van toepassing |
|---|
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |