De Meyco Baby Badcape Basic Badstof is gemaakt van heerlijk zachte 100% katoenen badstof. Na het badderen, douchen of zwemmen wikkel je je kindje in deze cape met de capuchon om het hoofdje, waardoor er een geborgen gevoel ontstaat.
De kwaliteit van deze badstof is heel mooi en daardoor gaat deze badcape vele wasbeurten mee. Kies uit allerlei mooie effen kleuren en mix & match de badcape met de complete Meyco Baby collectie.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je de badcape langer mooi
Meyco Baby Budget Basics collectie
De betaalbare items uit de Meyco Baby Budget Basics collectie zijn verkrijgbaar in vele kleuren, uitgevoerd in kwalitatieve materialen én goed te mix & matchen met de complete Meyco Baby collectie.
| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 253 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 255 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| EAN | 4054703617085 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco Baby badcape |
| Kleur | Soft Lilac |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 75x75 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |