Wat is er fijner dan na een zalig warm badje om weg te kruipen in een heerlijke zachte Meyco Baby Badcape Leopard. Bij Meyco Baby begrijpen we dat als geen ander. Een badcape gebruik je na het badderen en het komt ook van pas bij het voeden of tijdens een heerlijk knuffelmomentje. De kleuren van deze badcape met luipaard print hebben een natuurlijke look, waardoor het zacht en subtiel oogt.
Meer over de badcape
De badcape heeft een capuchon en is extra lang waardoor hij makkelijk is terug te vouwen onder je kindje zodat je kindje de warmte beter vasthoudt. De cape is gemaakt van 100% katoen en voorzien van zachte kleuren.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je badcape langer mooi
| Product breedte | 90 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 252 mm |
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Verpakking lengte | 293 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| EAN | 4054703517804 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco Baby badcape |
| Kleur | Sand Melange |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 75x75 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |