Materiaal
Deze badcape is zacht, vochtopnemend en gemaakt van lusvast badstof uit biologisch katoen. Dijon Organic biedt producten voor elke dag maar is onderscheidend door de herkenbare eigen designs en kleuren van Koeka.
Gebruik
Geniet jij ook zo van het badritueel met je kleintje? Om het relaxte gevoel van dit fijne moment voor zowel jou als je baby ook na het wassen vast te houden mag een badcape niet ontbreken. Na het bad wikkel je je baby lekker in de zachte doek waarbij het hoofdje comfortabel wordt omsloten door de capuchon. Met het handige lusje voorzien van een waggelende eendenfamilie aan de bovenkant hang je de sneldrogende baddoek gemakkelijk op in de bad- of babykamer. Neem je badcape ook mee naar het consultatiebureau; ideaal voor als je nog even op je afspraak wacht.
Alles op een rijtje
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 291 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 321 mm |
| Verpakkingsgewicht | 244 g |
| EAN | 8718276197875 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Koeka Badcape Dijon organic - terra |
| Kleur | sea |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen, Polyester |
| Materiaalbeschrijving | 90% Biologisch katoen / 10% Polyester |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 100x100 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |