| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 306 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 319 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 8718276181164 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Koeka Badcape Dijon organic - terra |
| Kleur | Leaf |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen, Polyester |
| Materiaalbeschrijving | 90% Biologisch katoen / 10% Polyester |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 100x100 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |