| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1.50 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 21.30 cm |
| Verpakking hoogte | 6.50 cm |
| Verpakking lengte | 28.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| EAN | 8718734811848 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 badcape |
| Kleur | Soft pink |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Materiaalbeschrijving | 82% katoen/18% polyester |
|---|
| Afmeting | 75x75 |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Machinewas 30 °C, Niet bleken, Niet chemisch reinigen, Niet professioneel laten reinigen, Niet strijken, Niet trommeldrogen |