| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 410 mm |
| Verpakking hoogte | 182 mm |
| Verpakking lengte | 628 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.13 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8719638745840 |
|---|
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Jersey |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Dikte | 1 mm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |