| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 445 mm |
| Verpakking hoogte | 181 mm |
| Verpakking lengte | 633 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.94 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8713291888081 |
|---|
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Fabrikant Naam | Tiamo B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Dikte | 3.5 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Dier |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |