| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product lengte | 95 cm |
| Verpakking breedte | 480 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 760 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.74 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329370357 |
|---|
| Kleur | Boucle Naturel |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 5.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 95 cm (diameter) |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |