| Product breedte | 77 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 30.60 cm |
| Verpakking hoogte | 10.90 cm |
| Verpakking lengte | 45.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.56 kg |
| EAN | 8720847023742 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Voetenzak autostoel |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Fleece |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Niet strijken |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|