Door het gras, over het grind of zonder hobbels over het asfalt? Met de Little Dutch loopfiets crossen de kids het avontuur in. Deze loopfiets is ideaal voor de eerste paar meters op een fiets. Met de Little Dutch loopfiets ontwikkelt jouw kindje alvast de controle, het evenwicht en de balans om binnen no-time over te stappen naar een échte fiets met pedalen.
De Little Dutch loopfiets is ideaal voor kinderen vanaf 2 jaar. Het frame is gemaakt van staal, waardoor ‘ie lekker stevig is en de kids er
| Product breedte | 85 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 6.4 kg |
| Product hoogte | 53 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 19 cm |
| Verpakking lengte | 76 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.47 kg |
| Maximale stuurhoogte | 54 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 54 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8713291780019 |
| Merk | Little Dutch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LD8001 |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Loopfiets opties | Veiligheidshandvatten, Verstelbaar zadel |
| Materiaal | Staal |
| Maximale zithoogte | 45 cm |
| Minimale zithoogte | 42 cm |
| Type banden | Luchtbanden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Wielmaat | 12 Inch |
|---|