| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.3 kg |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 51 cm |
| Verpakking breedte | 27.20 cm |
| Verpakking hoogte | 18.50 cm |
| Verpakking lengte | 50.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.71 kg |
| Maximale stuurhoogte | 40 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 40 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731030154 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 553015 |
| Kleur | Pink |
|---|---|
| Loopfiets opties | Veiligheidshandvatten |
| Materiaal | Metaal |
| Maximale zithoogte | 22 cm |
| Minimale zithoogte | 22 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 6 Inch |
|---|