De Pukylino is het eerste voertuig voor kinderen vanaf één jaar.
Iedereen begint klein! Bij Puky hebben ze de Pukylino speciaal voor de allerkleinsten ontwikkeld om hen gemakkelijker met mobiliteit te laten beginnen en spelenderwijs de eerste bewegingsreeksen te leren. Motorische processen zoals op- en afstappen, afduwen met beide benen en de eerste stuurbewegingen worden snel en spelenderwijs geïnternaliseerd. Bovendien verbetert het kind de interactie van armen en benen (coördinatie) door vooruit te duwen en tegelijkertijd te moeten sturen en balanceren.
| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.000000 kg |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 51 cm |
| Verpakking breedte | 27.50 cm |
| Verpakking hoogte | 17.50 cm |
| Verpakking lengte | 51.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.72 kg |
| Maximale stuurhoogte | 36 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 36 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731030215 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3021 |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Loopfiets opties | Veiligheidshandvatten |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximale zithoogte | 22 cm |
| Minimale zithoogte | 22 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | Puky |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 20 kg |
| Personage van toepassing | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Beschermingsmiddelen dragen. Niet gebruiken in het verkeer., Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 6 Inch |
|---|