| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.7 kg |
| Product hoogte | 36 cm |
| Product lengte | 51 cm |
| Verpakking breedte | 27.60 cm |
| Verpakking hoogte | 18 cm |
| Verpakking lengte | 51.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.57 kg |
| Maximale stuurhoogte | 40 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 40 cm |
| EAN | 4015731030161 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3016 |
| Kleur | Blauw Oranje |
|---|---|
| Loopfiets opties | Veiligheidshandvatten |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximale zithoogte | 22 cm |
| Minimale zithoogte | 22 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 6 Inch |
|---|