| Product gewicht | 6.3 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 13 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 25 kg |
| EAN | 4015731040993 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4099 |
| Verpakkingsinhoud | Puky Loopfiets Supermoto |
| Kleur | Black |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type frame | Low Frame |
|---|---|
| Type reflector | Reflectie banden |
| Aantal versnellingen | 1 |
|---|---|
| Meegeleverde fietsonderdelen | Geen |
| Met vering | |
| Type fiets | BMX fiets |
| Type vering | Geen vering |
| Uitvoering crankstel | Single |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal frame | Staal |
| Wielmaat | 12 Inch |
|---|