| Product gewicht | 2.8 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 292 mm |
| Verpakking hoogte | 182 mm |
| Verpakking lengte | 549 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2774 g |
| Maximale stuurhoogte | 40 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 6 cm |
| EAN | 4015731040221 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4022 |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Loopfiets opties | Geen opties |
| Maximale zithoogte | 24 cm |
| Minimale zithoogte | 24 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 300 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|