| Product gewicht | 2.8 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 294 mm |
| Verpakking hoogte | 172 mm |
| Verpakking lengte | 549 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2307 g |
| Maximale stuurhoogte | 40 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 6 cm |
| EAN | 4015731040269 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4026 |
| Kleur | lichtBlauw |
|---|---|
| Loopfiets opties | Geen opties |
| Maximale zithoogte | 24 cm |
| Minimale zithoogte | 24 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 300 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|