| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.300000 kg |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 51 cm |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.30 kg |
| Maximale stuurhoogte | 36 cm |
|---|
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 4015731030345 |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3034 |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Loopfiets opties | Geen opties |
| Materiaal | Staal |
| Maximale zithoogte | 22 cm |
| Minimale zithoogte | 22 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | Puky |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. belastbaar gewicht | 20 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 6 Inch |
|---|