Ook de kleinsten moeten leren fietsen en hoe kan dat beter dan met deze loopfiets van het gekende merk Puky.
De loopfiets is ideaal voor kindjes met een lengte vanaf 85 cm.
De Puky loopfiets heeft een frame met een lage instap, voetenplank, veiligshandvaten en een speciaal zadel.
| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 5.2 kg |
| Verpakking breedte | 49.60 cm |
| Verpakking hoogte | 11.70 cm |
| Verpakking lengte | 86 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.10 kg |
| Maximale stuurhoogte | 55 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 46 cm |
| EAN | 4015731040344 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4034 |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Loopfiets opties | Kinbeschermer, Standaard, Veiligheidshandvatten |
| Materiaal | Metaal |
| Maximale zithoogte | 55 cm |
| Minimale zithoogte | 34 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 25 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Unisex |
|---|
| Wielmaat | 8 Inch |
|---|