Deze groene Veloretti Mini kinder loopfiets is de beste oefening voor peuters om evenwicht te vinden in het leven. Het veilige en lichte frame is ideaal voor de eerste meters van je kleine ontdekkingsreiziger en weegt slechts 4kg. Met een wielmaat van 12 inch is de Mini geschikt voor kids van 2 - 4 jaar. De geschikte lengte ligt tussen de 80 en 106 cm. Ervaring komt met de jaren. Stijl niet.
Kenmerken:
| Product gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 17.50 cm |
| Verpakking hoogte | 36 cm |
| Verpakking lengte | 71 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.50 kg |
| EAN | 6011653713739 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Veloretti |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12-MINI |
| Verpakkingsinhoud | Veloretti Mini frame + 2 Wielen + Gereedschap |
| Kleur | Donker blauw |
|---|
| Fabrikant Naam | Veloretti BV |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Type frame | Low Frame |
|---|---|
| Type reflector | Reflectie banden |
| Aantal versnellingen | 1 |
|---|---|
| Meegeleverde fietsonderdelen | Geen |
| Met vering | |
| Type fiets | Transportfiets |
| Type vering | Geen vering |
| Uitvoering crankstel | Single |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Materiaal frame | Staal |
| Wielmaat | 12 Inch |
|---|