Laat je Koter lekker rond toeren op deze stoere houten loopscooter van Little Dutch. Deze scooter stimuleert de ontwikkeling van het evenwicht en leert uw kindje sturen. Door met de beentjes te steppen komt uw kindje vooruit. Met zacht zadel en handvaten in bruine tint. Zadel is verstelbaar in 3 hoogtes, 31, 33 of 35 cm.
| Product breedte | 37 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 4850 g |
| Product hoogte | 82 cm |
| Product lengte | 58 cm |
| Verpakking breedte | 39.10 cm |
| Verpakking hoogte | 16.80 cm |
| Verpakking lengte | 64.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.18 kg |
| Maximale stuurhoogte | 45 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 82 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8713291443853 |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Merk | Little Dutch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8713291443853 |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Loopfiets opties | Veiligheidshandvatten, Verstelbaar zadel |
| Materiaal | Hout |
| Maximale zithoogte | 36 cm |
| Minimale zithoogte | 32 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Kwaliteitslabel | TüV |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|