| Product gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 350 mm |
| Verpakking hoogte | 1200 mm |
| Verpakking lengte | 700 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3500 g |
| Maximale stuurhoogte | 110 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 40 cm |
| EAN | 4015731015106 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1510 |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Loopfiets opties | Standaard, Veiligheidshandvatten, Verstelbaar stuur, Verstelbaar zadel, Voetenplank, Kinbeschermer |
| Maximale zithoogte | 40 cm |
| Minimale zithoogte | 30 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 25 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 12.5 Inch |
|---|