De PUKY LR M Classic loopfiets is nu ook verkrijgbaar voor de kleinste helden vanaf 2 jaar en een maat van 85 cm. De PUKY LR M Classic is uitgerust met een gevlochten stuurmand van splintervrije kunststof. Splinteren onmogelijk! Veiligheidsstuurgrepen en stuurkussens beschermen de jonge piloten extra. Zoals gebruikelijk van PUKY zijn stuur en zadel in hoogte verstelbaar om een zo lang mogelijk gebruik door het kind te garanderen. De lage instap van de PUKY LR M Classic vergemakkelijkt het op- en afstappen en zorgt voor de nodige veiligheid bij het starten en remmen. Tijdens langere rolfases kunnen jonge piloten gemakkelijk hun voeten op de slimme voetenplank van de PUKY LR M Classic plaatsen en van de rit genieten. Dit wordt niet alleen gewaarborgd door de hoogwaardige schuimbanden, maar ook door de kogelgelagerde wielen en de besturing.
| Product gewicht | 3.500000 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.5 kg |
| Maximale stuurhoogte | 110 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 40 cm |
| EAN | 4015731030994 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3099 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Loopfiets opties | Standaard, Veiligheidshandvatten, Verstelbaar stuur, Verstelbaar zadel, Voetenplank, Kinbeschermer |
| Materiaal | Staal, Metaal, Kunststof |
| Maximale zithoogte | 40 cm |
| Minimale zithoogte | 30 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | Puky |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 25 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 8 Inch |
|---|