| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3.400000 kg |
| Product hoogte | 48 cm |
| Product lengte | 73 cm |
| Verpakking breedte | 41.50 cm |
| Verpakking hoogte | 13.80 cm |
| Verpakking lengte | 72.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.00 kg |
| Maximale stuurhoogte | 51 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 42 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731040641 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4064 |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Loopfiets opties | Kinbeschermer, Veiligheidshandvatten, Verstelbaar stuur, Verstelbaar zadel, Voetenplank |
| Materiaal | Metaal |
| Maximale zithoogte | 39 cm |
| Minimale zithoogte | 30 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | Puky |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 25 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 10 Inch |
|---|