Op de Little Dutch 12-inch loopfiets maakt je kindje de eerste meters! De loopfiets is een veilige en duurzame loopfiets voor kindjes vanaf 2 jaar.
Het rijden met een loopfiets is ideaal voor de ontwikkeling van controle, evenwicht en balans. Perfect voor de overstap naar een fiets met pedalen. De banden hebben een autoventiel. Vanaf 2 jaar.
| Product breedte | 85 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 5200 kg |
| Product hoogte | 53 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 85 cm |
| Verpakking hoogte | 52.50 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.10 kg |
| Maximale stuurhoogte | 53 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 54 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8713291780071 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Little Dutch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LD8007 |
| Kleur | Olive mat |
|---|---|
| Loopfiets opties | Geen opties |
| Materiaal | Metaal |
| Maximale zithoogte | 42 cm |
| Minimale zithoogte | 42 cm |
| Type banden | Luchtbanden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Spaans |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Beschermingsmiddelen dragen. Niet gebruiken in het verkeer., Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen., Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Wielmaat | 12 Inch |
|---|