| Product breedte | 85 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 430 mm |
| Verpakking hoogte | 203 mm |
| Verpakking lengte | 749 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6.47 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8713291780026 |
| Merk | Little Dutch |
| Verpakkingsinhoud | Loopfiets |
| Kleur | groen |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| BPA-vrij | |
| Koelfunctie | |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing |
| Personage | Geen personage |
|---|