Laat je Koter lekker rond toeren op deze stoere houten loopscooter van Little Dutch. Deze scooter stimuleert de ontwikkeling van het evenwicht en leert uw kindje sturen. Door met de beentjes te steppen komt uw kindje vooruit. Met zacht zadel en handvaten in bruine tint. Zadel is verstelbaar in 3 hoogtes, 31, 33 of 35 cm.
| Product breedte | 82 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.5 kg |
| Product hoogte | 37 cm |
| Product lengte | 58 cm |
| Verpakking breedte | 31.80 cm |
| Verpakking hoogte | 15.80 cm |
| Verpakking lengte | 64.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.87 kg |
| Maximale stuurhoogte | 82 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 82 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8713291770034 |
| Merk | Little Dutch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8713291770034 |
| Kleur | roze |
|---|---|
| Loopfiets opties | Standaard |
| Materiaal | Hout |
| Maximale zithoogte | 36 cm |
| Minimale zithoogte | 32 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene., Beschermingsmiddelen dragen. Niet gebruiken in het verkeer. |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|