| Product breedte | 10 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 143 mm |
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Verpakking lengte | 191 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| EAN | 8718807038431 |
|---|---|
| Merk | Puky |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Personage van toepassing | |
| Type buitenspeelvoertuigaccessoire | Frametas |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geschikt voor type buitenspeelvoertuig | Loopfiets |
| Accu/batterij code | Geen batterijen |
|---|