Uitgerust met ultralichte 8,8 wielen en onderhoudsvrije zachte banden glijdt de PUKY LR M soepel en stil over elke ondergrond, zowel binnen als buiten. Het speciaal ontworpen bananenzadel zorgt voor optimaal zitcomfort en voorkomt wegglijden. Een lage instap maakt het makkelijk voor kinderen om veilig op en af te stappen, terwijl de grote voetsteun een veilige plek biedt om hun voeten te laten rusten tijdens langere ritten of afdalingen.
Voor maximale veiligheid heeft de PUKY LR M veiligheidsstuurgrepen, een PUKY stuurmat en een intelligent ontworpen stuursysteem. De stuuruitslagbegrenzer is bewust weggelaten, zodat het stuur plat op de grond kan liggen in geval van een val.
Met zijn in hoogte verstelbare zadel en stuur groeit de LR M met je kind mee, zodat je jarenlang rijplezier hebt. De slagvaste poedercoating garandeert een duurzaam en stijlvol uiterlijk, zelfs na jarenlang gebruik.
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3.500000 kg |
| Product hoogte | 48 cm |
| Product lengte | 73 cm |
| Verpakking breedte | 43.30 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 73.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.35 kg |
| Maximale stuurhoogte | 51 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 42 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731030765 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3076 |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Loopfiets opties | Kinbeschermer, Veiligheidshandvatten, Verstelbaar stuur, Verstelbaar zadel, Voetenplank |
| Materiaal | Metaal |
| Maximale zithoogte | 39 cm |
| Minimale zithoogte | 30 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | Puky |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 25 kg |
| Personage van toepassing | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Beschermingsmiddelen dragen. Niet gebruiken in het verkeer., Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Wielmaat | 10 Inch |
|---|