| Maximale stuurhoogte | 55 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 46 cm |
| EAN | 4015731020025 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| Kleur | lichtblauw/oranje |
|---|---|
| Loopfiets opties | Kinbeschermer, Standaard, Veiligheidshandvatten |
| Materiaal | Metaal |
| Maximale zithoogte | 55 cm |
| Minimale zithoogte | 34 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 25 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|
| Wielmaat | 8 Inch |
|---|