| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 5 kg |
| Product lengte | 87 cm |
| Verpakking breedte | 12.50 cm |
| Verpakking hoogte | 61 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.20 kg |
| Maximale stuurhoogte | 55 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 46 cm |
| EAN | 4015731040177 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| Kleur | Lila |
|---|---|
| Loopfiets opties | Kinbeschermer, Standaard, Veiligheidshandvatten |
| Materiaal | Metaal |
| Maximale zithoogte | 55 cm |
| Minimale zithoogte | 34 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 25 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|
| Wielmaat | 8 Inch |
|---|