| Product breedte | 43 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 5200 g |
| Product hoogte | 59 cm |
| Product lengte | 87 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 13 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.13 kg |
| Maximale stuurhoogte | 55 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 46 cm |
| EAN | 4015731040634 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4063 |
| Kleur | blauw, rood |
|---|---|
| Loopfiets opties | Kinbeschermer, Standaard, Veiligheidshandvatten |
| Materiaal | Metaal |
| Maximale zithoogte | 55 cm |
| Minimale zithoogte | 34 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 30 maand |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 25 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 8 Inch |
|---|