| Product gewicht | 2.9 kg |
|---|---|
| Verpakkingsgewicht | 2900 g |
| Maximale stuurhoogte | 39 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 39 cm |
| EAN | 4015731030277 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3027 |
| Kleur | Grey |
|---|---|
| Loopfiets opties | Geen opties |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Maximale zithoogte | 24 cm |
| Minimale zithoogte | 24 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 23 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|