Deze stoere Little Dutch Houten Loopscooter Olive wil elk kindje hebben. Door met de beentjes te steppen komt je kindje vooruit, dit stimuleert de ontwikkeling van je kindje. De loopscooter is voorzien van luchtbandjes, een zadel en handvaten in een bruine tint. Verder is de houten loopscooter verstelbaar in drie verschillende hoogtes en gemaakt van hoogwaardig en veilig materiaal. Tip: pomp de luchtbandjes op met een handpomp.
| Product breedte | 31.80 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.5 kg |
| Product hoogte | 15.90 cm |
| Product lengte | 82 cm |
| Verpakking breedte | 31.80 cm |
| Verpakking hoogte | 15.90 cm |
| Verpakking lengte | 64.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.98 kg |
| Maximale stuurhoogte | 82 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 82 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8713291770058 |
| Merk | Little Dutch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8713291770058 |
| Kleur | groen |
|---|---|
| Loopfiets opties | Standaard |
| Materiaal | Hout |
| Maximale zithoogte | 36 cm |
| Minimale zithoogte | 32 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|