| Product gewicht | 5.2 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 605 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 800 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6364 g |
| EAN | 4015731040313 |
|---|---|
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4031 |
| Verpakkingsinhoud | 4001 |
| Kleur | Groen |
|---|
| Fabrikant Naam | Puky |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type frame | Low Frame |
|---|---|
| Type reflector | Reflectie banden |
| Met vering | |
|---|---|
| Type fiets | Driewieler |
| Type vering | Geen vering |
| Uitvoering crankstel | Single |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal frame | Staal |
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|