| Product gewicht | 4.400000 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.300000 kg |
| EAN | 4015731040214 |
|---|---|
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4021 |
| Verpakkingsinhoud | 4021 |
| Kleur | Rood |
|---|
| Fabrikant Naam | Puky |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Met vering | |
|---|---|
| Type fiets | Driewieler |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|