| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.30 kg |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 51 cm |
| Verpakking breedte | 27.10 cm |
| Verpakking hoogte | 17.80 cm |
| Verpakking lengte | 51.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.78 kg |
| Maximale stuurhoogte | 36 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 36 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731030192 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3019 |
| Kleur | Red |
|---|---|
| Loopfiets opties | Veiligheidshandvatten |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximale zithoogte | 22 cm |
| Minimale zithoogte | 22 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 15 kg |
| Personage van toepassing | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 6 Inch |
|---|