| Verpakking breedte | 30 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731096099 |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4015731096099 |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
|---|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Personage van toepassing | |
| Type buitenspeelvoertuigaccessoire | Standaard |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geschikt voor type buitenspeelvoertuig | Loopfiets |
| Personage | Geen personage |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|