| Product gewicht | 3.6 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 12.50 cm |
| Verpakking hoogte | 41 cm |
| Verpakking lengte | 74 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.60 kg |
| EAN | 4015731040740 |
|---|---|
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4074 |
| Kleur | Violet |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Wielmaat | 10 Inch |
|---|