| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 403 mm |
| Verpakking hoogte | 115 mm |
| Verpakking lengte | 533 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.07 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8720168537034 |
|---|
| Kleur | Oker |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |