Een box is een eigen plekje voor jouw kleintje waar gespeeld, getukt kan worden, maar ook een plek om de wereld om zich heen te ontdekken. En dit allemaal gezellig in de huiskamer bij papa en mama. Het is wel zo prettig als je dan comfortabel kan liggen als baby.
Het Basic Knit boxkleed heeft een unieke ronde vorm met een diameter van 95 cm en is heerlijk zacht om op te liggen. De bovenkant is gemaakt van een basic breisel en de onderkant is gemaakt van zachte fleece. Je zou hem dus ook kunnen omdraaien zodat hij nóg zachter ligt.
Het ronde Basic Knit boxkleed past in elk interieur en is verkrijgbaar in drie trendkleuren: forest green, stone grey en nougat.
Spelen in de box kan perfect met de houten babygym van Jollein met bijpassende speeltjes.
Het Basic Knit thema is een groot thema boordevol met de fijnste basics voor baby's. Het thema kenmerkt zich door het leuke breiwerk wat is uitgevoerd in vele trendy kleurtjes. Zo vind jij er altijd 1 die perfect in jouw interieur past.
| Product breedte | 95 cm |
|---|---|
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 340 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 488 mm |
| Verpakkingsgewicht | 758 g |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329366060 |
|---|
| Kleur | grey |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 5.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 95 cm (diameter) |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |