Op dit Meyco Baby Boxkleed Cheetah / Uni kan je kindje veilig spelen of slapen in de woonkamer. Een boxkleed is multifunctioneel, want je kunt het naast de box ook gebruiken als speelkleed op de vloer of buiten in de tuin.
Dit boxkleed is voorzien van een hip cheetah stippen design aan de ene kant en een effen kleur aan de andere kant. Combineer dit met andere items uit de Meyco Baby collectie tot de stijl die bij jou past! Het boxkleed is qua formaat geschikt voor de binnenmaat van een standaard box.
TIP! Wil je dat jouw kindje éxtra zacht ligt in de box? Leg dan een boxmatras met hoeslaken in de box onder het boxkleed. Voordeel is dat je boxkleed dan ook niet meer kan schuiven.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je het boxkleed langer mooi
Meyco Baby Budget Basics collectie
De items uit de Meyco Baby Budget Basics collectie zijn verkrijgbaar in vele kleuren, uitgevoerd in kwalitatieve materialen én goed te mix & matchen met de complete Meyco Baby collectie.
| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 433 mm |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking lengte | 641 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 4054703449112 |
|---|
| Kleur | Forest Green |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | B-boo baby & lifestyle GmbH |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Dikte | 5 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Gestipt |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |