| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 427 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 534 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 4054703449129 |
|---|
| Kleur | hoeny gold |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Dikte | 5 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Gestipt |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |